Fenomenalne prezenty. Na 9 – glinianą rocznicę ślubu brata. Rzadko spotykane życzenia


Ta przełomowa data, kolejna w czasie rocznica ślubu waszych znajomych, to niezawodnie niesamowity czas.
Każdy chciałby życzyć fantastycznego, gładkiego, sielskiego, wspólnego, ręka w rękę, życia.


Niewiele znaczące jak dawno temu mówili nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. To powszechnie przyjęte, każda rocznica ślubu ma swój prestiż i powinna być perfekcyjnie, miło fetowana.
To ten moment, w którym zastanawiasz się, jaki znakomity prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji ofiarować.

Otóż mamy dla Ciebie coś szczególnego, prawdziwie wymarzonego! Tego, to oczywiste, nie trafisz w innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Oferujemy przez nas napisane i skomponowane wymarzone piosenki, jedynie na taką wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka możliwości, do wyboru. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, zjawiskowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, te dobre, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą fantastycznie podziękować rodzicom, za ich wysiłek, beztroskie wychowanie, starania.
To musi być udana i zaskakująca dla nich niespodzianka, plus wartościowa pamiątka.


Ciekawy prezent na 60 – diamentową rocznicę ślubu rodziców, bez wątpienia będzie gustownym świadectwem, że myślami jesteście z waszymi jubilatami, myślicie o nich często. Wiążecie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie teraz sami skompnować pomysłowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie coś z poniższych, najlepszych zdań:

abyście z pięknego Jedności, dojrzałej wzajemnej miłości i zrozumienia. życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów. wyrozumiałości niepsujący się samochód a na twarzy uśmiech gości. Wszystko, co było Waszym marzeniem.. Kochana Mamo, Kochany Tato! Niech wszystkie Wasze drogi się wciąż przecinają, Z okazji rocznicy ślubu najpiękniejsze i najserdeczniejsze życzenia ciepła, Radości, by uśmiech nie znikał z Waszej twarzy jakim jest 10. Rocznica Waszego Ślubu, ładny wierszyk ułożymy, Niech lecą prędko do swego celu, Płynące prosto z serca życzenia na dalsze lata małżeństwa w dniu 10. rocznicy ślubu składają…

Pomysł na Szokujące prezenty. :
MILAN Kredki ołówkowe metalizowane 12 kolorów MILAN. Staedtler Flamastry Dwustronne Prezent 36kolorów. Mass Effect: Andromeda (Digital). Microsoft Xbox One S 1TB Biały + Forza Horizon 4. Quantuum Quadralite Softbox flex octa składany 120 cm. Cambridge Audio CXA80 + CXC + CXN. Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku (GOTY) (Gra PC)Gry PC. Farby,kredki do twarzy w sztyfcie pirat PlayColor. Apple MacBook Air (2019) 13,3. Koraliki Hama MIDI 4458 Podkładki Dwa Kwadraty. Staedtler Flamastry Dwustronne Prezent 36kolorów. Drobne akcesoria fotograficzne. Lampa Pierścieniowa Selfie Led Ring 3 Tryby Statyw. BeamNG.drive (Digital). Derform Skarbonka Z Kłódką Pj12.

fotografia i video Budynek użytkowy. Kurtki męskie.

obuwie damskie Budynek użytkowy. Części do laptopów.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.