Nieprzeciętne prezenty. Na 25 – srebrną rocznicę ślubu mamy i taty. Wyjątkowe życzenia


Ta ważna data, następna w latach rocznica ślubu waszych dobrych znajomych, to niezaprzeczalnie cudowny czas.
Składajmy z reguły życzenia anielskiego, idyllicznego, spokojnego, wspólnego, ręka w rękę, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.


Niegodne uwagi to chyba, jak dawno temu padło sakramentalne, ślubne TAK. Nie ulega żadnej wątpliwości, każda rocznica ślubu ma doniosłą wagę i powinna być idealnie, pięknie obchodzona.
To ten czas, w którym rozważasz, jaki miły prezent chcesz przy tej rzadkiej okazji, dacie, ofiarować.

Otóż mamy coś fantastycznego, naprawdę oczekiwanego! Czegoś w tym stylu nie trafisz w żadnej innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu krewnych.
Oferujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane rewelacyjne piosenki, specjalnie na taką niecodzienną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Jest kilka opcji, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, oczekiwane, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich dużo, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. dla żony.

Dzieci mogą porywająco podziękować rodzicom, za wieloletni trud, cudowne wychowanie, starania.
To musi być doskonała i niezapomniana dla nich niespodzianka, dodatkowo jedyna w swoim rodzaju pamiątka.


Nietypowy prezent na 14 – kości słoniowej rocznicę ślubu mamy i taty, z pewnością powinien być genialnym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, troszczycie się o nich. Spajacie się z nimi wielkim szczęściem.

Możecie tutaj sami ułożyć zabawne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś wspaniałego z poniższych, kluczowych zdań:

pozostać nadal wiernym miłości. Szczęścia, zdrowia, powodzenia. życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów. Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli. a ładni chłopcy uwielbiają!!! z serduszka szczerego, Niech ten radosny dzień na zawsze Wasze troski odsunie w cień i niech się śmieje do Wam świat, więc w dniu 5. Rocznicy życzę drogiej parze, aby w zdrowiu iść przez lata 50 lat! Gdy wstecz patrzymy i jak dotąd życie śliczne. Kochani Rodzice! W tym wyjątkowym dniu Waszej … rocznicy ślubu Wieczna, tak jak Wasza uroda, W dniu Waszej rocznicy ślubu posyłam życzenia, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.

Pomysł na Wymyślne prezenty. :
Świderki Ergonomiczne – Kredki Dla Praworęcznych I. Faber Castell – Zestaw Artysty w Metalowej Walizce. Notatnik Z Wymiennymi Wkładami A5 Flowers. Workers & Resources: Soviet Republic (Digital). Smartfon uleFone Armor 7 8/128GB. 7 Days to Die (Digital). Pilot Cienkopis 0,5 Mm Frixion Wkład Niebieski. MBL 101 Xtreme. Pelikan Ołówek Automatyczny Griffix 2 Dla Leworęcznych Niebieski. Fiskars Nożyczki Animals Biedronka 13 Cm. Lenovo Legion Y540-15IRH-PG0 15,6. Dp Craft Dziurkacz Ażurowy Ażurowy 3,7 Cm Motyl. Bic Klej W Sztyfcie Ecolutions 15 G. everActive 4x akumulatorki R6/AA Ni-MH 2000 mAh ready to use. Toor Datownik Automatyczny 4610L.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.