Nogi do mebli metalowe. Dobra hurtownia. Najlepsza propozycja dla tapicerów


Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową już wiele lat, wciąż wzbogacamy naszą unikalną ofertę.

Prowadząc sprzedaż hurtową przez internet możemy biznesowo do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całego kraju.
Nasi klienci, to głównie renowatorzy starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, cudowne koncepcje.


Dzięki naszym zjawiskowym tkaninom obiciowym można świetnie odnowić swoje stare meble, dodać im nowego charakteru.

Hurtownia Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej bogatej ofercie również: kanapy, wersalki.
Dbamy o bardzo szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzory.

To pewne, każdy fachowiec, który zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli szuka niedrogiego sklepu hurtowego najwyższej jakości, w przystępnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to mistrzowski wybór.

W naszej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich mebli. Np. poszukiwane i tanie materace i łóżka.

Oferowane przez nas produkty wykazują najwyższą jakość wraz z unikalną gamą kolorów i wzorów.
Oferujemy do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich potrzeb tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Frombork Kazimierza Wielka Wolin Baborów Wieluń Stronie Śląskie Wyszków Łaszczów Międzyzdroje Witnica Krobia Kąty Wrocławskie Polkowice Ostrzeszów Sława

I każdego innego miasta…

Śpiochy Eye Śpioszki niemowlęce z czapeczką Promocja. Dla niemowląt Body Aslan. Dla niemowląt Komplet Bear. Dla niemowląt Piżamka Cute Baby. Dla niemowląt

drobne pytania i hobby Apartament. Gry przygodowe na PS4.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.