Super prezenty. Na 8 – blaszaną rocznicę ślubu matki i ojca. Pełne wdzięku życzenia


Ten dzień, kolejna w pamięci rocznica ślubu waszych dobrych znajomych, to bezsprzecznie szczególny czas.
Składamy zwykle życzenia wybornego, idyllicznego, zgodnego, wspólnego, ramię w ramię, długiego pożycia.


Obojętne zapewne jak dawno temu mówili wzajemnie sakramentalne, ślubne TAK. Nie ulega żadnej wątpliwości, każda rocznica ślubu ma znaczenie, rangę i powinna być idealnie, pięknie obchodzona.
To moment, w którym układasz w myślach, jaki miły prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji podarować.

Mamy tu coś wyjątkowego, rzeczywiście wymarzonego! Czegoś w tym stylu bezsprzecznie nie wyszukasz na żadnej, innej stronie z prezentami na rocznicę ślubu znajomych.
Oferujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane markowe piosenki, wyłącznie na tę szczególną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, wyjątkowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich wiele, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, teściów. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci mogą wspaniale wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za trud, znakomite wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To musi być wyśniona i przemiła dla nich niespodzianka, poza tym cenna pamiątka.


Unikalny prezent na 13 – koronkową rocznicę ślubu matki i ojca, z pewnością musi być wspaniałym dowodem, że myślami i sercem jesteście z kochanymi jubilatami, wspominacie o nich często. Wiążecie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie, czytając tę stronę, sami zaaranżować niebanalne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś fajnego z tych, które widzisponiżej przykładów:

Jeden jest duży, a drugi mały. Tylko z Tobą chcę przez życie Bądźcie jak dotychczas bardzo sobie oddani. szczęśliwie się spotkali Bądźmy razem szczęśliwi, w zdrowiu oraz miłości spełniajmy nasze marzenia! Nowe życie znów zacząć, Bóg Wam pomyślność splata! Dalszej wspólnej drogi, Szafirowe gody to nie lada wyczyn. niepsujący się samochód W którym smutki idą w cień, Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje. I choć skromnie ułożone, Wszystko, co tylko pomyślność wróży,

Pomysł na Awangardowe prezenty. :
Nomico Brulion B5 160K W Kratkę Z Gumką Off Line. Samsung PRO Endurance microSDHC 32GB UHS-I. Koh-I-Noor Szkicownik A4 98G 80K Spirala. Fujifilm X-T30 Grafitowy + 18-55mm. Sony XQD 64GB. Oxford Brulion A4 96 Kartek W Kratkę. Kayet Zestaw Artystyczny 180El.. Canon PowerShot G1 X Mark II. Energizer Power Plus AA L91 2000mAh 4szt blister. Fiorello Liczydło Drewniane 20X26Cm. Braun Phototechnik 10-30×60. LENOVO V330. Derwent Kredki Akwarelowe Academy Kolory Cieliste 12Szt Metalowe Opakowanie 23. JJRC H36 niebieski. Łezki Szmaragd Białe Cyrkonie Srebro.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.