Wyśmienity prezent. Na 8 – brązową rocznicę ślubu znajomych. Niezwykłe życzenia


Ten okolicznościowy dzień, kolejna w latach rocznica ślubu twoich teściów, to niezaprzeczalnie niepospolity czas.
Składa się szczere życzenia porywającego, promiennego, zgodnego, przy sobie, codziennego życia.


Obojętne to chyba, jak dawno temu ślubowali wzajemnie sakramentalne TAK. To oczywiste, raczej każdy jubileusz, data ślubu ma swoją rangę i powinna być przez bliskich, krewnych celebrowana.
To ten czas, w którym kalkulujesz, jaki perfekcyjny prezent chcesz przy tej niesamowitej okazji ofiarować.

Otóż mamy coś zupełnie innego, rzeczywiście pięknego! Czegoś w tym stylu, to oczywiste, nie wyszukasz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu krewnych.
Oferujemy autorskie, wymarzone piosenki, napisane i skomponowane tylko na tę niebywałą, wyjątkową okazję.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, zjawiskowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą cudownie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wieloletni trud, celujące wychowanie, starania.
To musi być rewelacyjna i cudowna dla nich niespodzianka, tudzież bezcenna pamiątka.


Wyśniony prezent na 11 – stalową rocznicę ślubu mamy i taty, winien być super dowodem, że myślami i sercem jesteście z waszymi jubilatami, macie do nich wielki sentyment. Łączycie się z nimi błogosławionym, ogromnym szczęściem.

Możecie teraz sami przygotować zabawne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś fajnego z poniższych, kluczowych zdań:

Od lat wielu się kochamy, A dusze otwarte drzwi wzajemnie dla siebie mają. a gwałtowne burze Wasz dom omijały. Mimo przeszkód i trudności w naszym życiu, niech ta miłość nigdy się nie kończy. Niech nadchodzące lata jeszcze bardziej zbliżą nas do siebie. Z najserdeczniejszymi życzeniami z okazji 50. rocznicy ślubu… Z okazji Złotych Godów życzymy Wam: Chcę mówić Ci dobranoc i budzić się z Tobą rano. a ja ślę Wam życzenia. z minuty na minutę, niech się Wasze życie na lepsze zmienia, Życzę Ci zdrowia, spełnienia i wielu wspólnych chwil pełnych szczęścia i miłości. Po swojemu! Wiele pięknych chwil i ważnych wydarzeń, twarzy nie zakryły ciężkie chmury

Pomysł na Niesztampowe prezenty. :
Michael Kors Ring. Sky-Watcher (Synta) SK Dobson 8 PYRE. Instant Farby W Sztyfcie Playcolor One Window 6 Kolorów Szablony. KW-Trio Temperówka KW TRIO 3252 elektryczna 220V. Organizer Memofix A5-133 granatowy. Microsoft Xbox One S 1 TB. Koraliki Hama 4454 Podkładki Serce I Sześciokąt. Plastelina Astra 1 Kg Biała. Newell NP-FW50 Sony. Uni Długopis Kulkowy Jetstream Sx-101 Niebieski. Nikon D5500 + 18-105mm. Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 Di VC USD (Canon). Beyerdynamic DT770 PRO 250Ohm. Nikon Coolpix W150 niebieski. Koh-I-Noor Tęczowe Kredki Magic Wielokolorowe 12 Sztuk + Kredka Blender.

fitness i siłownia Działka ROD. Róże.

meble Lokal użytkowy. Sega.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.